Kim Milyoner Olmak İster’de herkesi şaşırtan an! 'İnsan bildiği yerden çok yanılırmış'

Kim Milyoner Olmak İster’de herkesi şaşırtan an! 'İnsan bildiği yerden çok yanılırmış'

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla 'Kim Milyoner Olmak İster?' dün akşam yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmaya, ailesinin şekerlemeci olduğunu söyleyen Murat Serkan Besler damga vurdu.

atv’nin fenomen yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’ ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara geliyor.

Yeni sezon bölümleriyle seyirciyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan son bölümünde yine yarışmacıyı ve seyirciyi şaşırtan sorular geldi.

Kim Milyoner Olmak İster’de, Murat Serkan Besler isimli yarışmacı verdiği cevapla geceye damgasını vurdu.

Ailesinin şekerci ve çikolatacı olduğunu söyleyen yarışmacı, karşısına çıkan ilk soruda şaşkınlık yaşadı. Yarışmacının ilk soruda karşısına, 'Hangisi tatlıcılarda bulunabilecek ürünlerden birinin adıdır?' sorusu çıktı.

Yarışmacı soruya 'sıcak keşkül' cevabını verdi ve daha ilk soruda elendi. Stüdyodakiler cevap sonrası büyük şaşkınlık yaşayarak ödül alamadı.

Elenen yarışmacıya ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu bir nasihatte bulunarak, "İnsan bildiği yerden çok yanılırmış" diye konuştu.

YENİ SEZONDA DAHA ÇOK PARA KAZANDIRACAK

'Kim Milyoner Olmak İster'de yeni sezonda büyük bir değişikliğe gidildi ve yarışmada para ağacı yenilendi. Yeni bölümde barajı geçen yarışmacılar 50, 100, 200 ve 400 bin TL gibi büyük ödüller için mücadele verdi.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri