Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Cana'nın kocası Nalan'ın annesi Feride'ye her şeyi anlatıyor

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Cana'nın kocası Nalan'ın annesi Feride'ye her şeyi anlatıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin merakla beklenen 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Camdaki Kız'da Cana'nın kocası Alp, Nalan'ın annesi Feride'ye Sedat ile olan ilişkiyi tek tek anlatıyor. Peki Feride, kızı Nalan'a her şeyi anlatacak mı? İşte Camdaki Kız'ın 16. bölüm yeni fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'ın 21 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cana'nın kocası Alp, karısının Sedat ile olan ilişkisini itiraf ediyor. İşte Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı.

16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alp, Cana ve Sedat'ın ilişkisini itiraf eder. Feride, olayı Nalan'dan saklamaya çalışsa da ihaneti açıklamak ister. Nalan'ın evliliğinin, artık uçurumun eşiğinde olduğu ortadadır. Feride, ihanetin devam ettiğini öğrenince Sedat'ı karşısına alır. Sedat, Rafet'in öfkesiyle karşı karşıya gelirken Cana ve Alp'in boşanma haberi herkesi şoke eder. 

15. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Camdaki Kız 14 Ekim Perşembe günü yayınlanan 15. bölümünde Sedat ve Cana'nın ilişkisini öğrenen Alp, intikam planları yapıyor ve onları rezil etmekle tehdit ediyor. 

 

 

Sedat ve Nalan'ın balaylarında güzel vakit geçirirken Cana’dan gelen telefon Sedat’ın endişelenmesine sebep olur ve Nalan’ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul’a geri dönüyorlar. Hayri, Sedat'ın Nalan'ı aldattığını duyunca gözünü Sedat'tan ayırmaz. Feride, Nalan ve Sedat’ın yakınlaşmalarından memnundur. Nalan'ın Feride'nin kendisinden bir şeyler sakladığını düşünmesi Feride'yi şaşkına çeviriyor. 

Diğer yandan Rafet'in kıymetli olarak gördüğü otel ihalesini almayı hedefleyen Sedat bambaşka yollar denemeye kalkıyor. Cana'nın ağından kurtulamaması ise Sedat'ın başına bela oluyor.

 

Çünkü Sedat'ın Cana'yla görüşmek için söylediği yalan gittikçe büyüyor. 

 

CAMDAKİ KIZ 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Kaynak: Haber Global

Camdaki Kız