Kadir İnanır yeniden yoğun bakımda! Hayat arkadaşı Jülide Kural'dan açıklama

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Kadir İnanır yeniden yoğun bakımda! Hayat arkadaşı Jülide Kural'dan açıklama

Yeşilçam yıldızı Kadir İnanır Mart ayında İstanbul'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Tekrar hastaneye kaldırılan usta oyuncunun son sağlık durumuyla ilgili bir gelişme yaşandı.

Usta oyuncu Kadir İnanır, mart ayında beynine 3. kez pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılmış ve tedavi olmaya başlamıştı. Hastalığı stabil ilerleyen Kadir İnanır'ın bir süre önce fizik tedavi gördüğü açıklanmıştı.

SON SAĞLIK DURUMUNU ANLATTI

Son olarak entübe edildiği öne sürülen Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında hayat arkadaşı Jülide Kural'dan açıklama geldi. Kural, Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a usta oyuncunun son durumunu anlattı.

Kadir İnanır yeniden yoğun bakımda! Hayat arkadaşı Jülide Kural'dan açıklama - Resim : 1

HAYAT ARKADAŞI AÇIKLADI: “YOĞUN BAKIMDA 3. GÜNDEYİZ”

Kural; “Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük. Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı. Çok uzun süre hastanede olması sebebiyle doktorları titiz davranıyor. Büyük bir rahatsızlık değil, entübelik de bir durum yok.” ifadelerini kullandı.