İkimizin Sırrı dizisi final yapıyor!

İkimizin Sırrı dizisi final yapıyor!

Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın'ın yer aldığı yeni dizi İkimizin Sırrı, reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyince final kararı aldı. Dizi, 10 Ekim pazar akşamı yayınlanacak 10. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturduğu, senaryosunu ise Özen Yula'nın kaleme aldığı, Üs Yapım imzalı İkimizin Sırrı'nın ekran macerası kısa sürdü.

Teşkilat ve Yargı gibi iddialı rakiplerinin gerisinde kalan İkimizin Sırrı dizisi, 10 Ekim pazar akşamı yayınlanacak 10. bölümüyle final yapacak. 

İKİMİZİN SIRRI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Alp'in vurulması herkeste büyük bir şok yaratır. Kasım ve Seyhan bunlara sebep olan Neva'yı, Alp'in hayatından çıkarmaya kararlıdır. Neva ise Alp'in asla yalnız bırakmak istemez. Türkan, Emir'in şirketi ele geçirmesi için yeni planlar yaparken Emir, Korhan'ın oyunlarıyla iyice köşeye sıkışmıştır. Emir bilmiyordur ama Alp her şeyin farkındadır.

İKİMİZİSİN SIRRI 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İKİMİZİN SIRRI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat (Leyla Feray), biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir.

Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ve Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir.

İKİMİZİN SIRRI OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi usta isimler de yer alıyor.

 

Kaynak: Haber Global

İkimizin Sırrı Dizi Haberleri