Icardi, Avrupa'yı sallayan ihanet iddiasının ardından eşiyle fotoğraflarını paylaştı

Icardi, Avrupa'yı sallayan ihanet iddiasının ardından eşiyle fotoğraflarını paylaştı

Fransız devi PSG'de top koşturan Mauro Icardi'nin, eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara'yı aldattığı iddia edildi. Avrupa'yı sallayan ihanet iddiasının ardından Icardi'den dikkat çeken paylaşım geldi. Icardi, Instagram’dan eşiyle fotoğraflarını paylaştı.

PSG’nin yıldız futbolcusu Icardi ile Wanda Nara çifti ayrılmanın eşiğine geldi. Arjantinli yıldız forvet Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’yı aldattığı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. Olayın duyulmasının ardından Wanda Nara Instagram’dan gizemli bir mesaj paylaştı.

Wanda Nara’nın yıldız futbolcuyu Instagram’da takipten çıkararak, “Bir o…. için aileni mahvettin” paylaşımını yapması Avrupa basınında gündeme bomba gibi düştü.

ÖNCE SİLDİ, SONRA TEKRAR PAYLAŞTI

Daha sonra mesajı silen Wanda, bir kez daha paylaşınca iddialar güçlendi. Mauro İcardi’nin kendisine sadakatsizlik yaptığını belirten Wanda Nara, eşi Icardi’nin kendisini aldattığı yönünde bir gönderi paylaştı.

Wanda Nara yaptığı paylaşımda, “Bir o…. için aileni mahvettin” ifadelerini kullandı. Icardi’nin aynı zamanda menajeri olan Nara bu mesajın ardından eşini takipten çıkardı.

ICARDI'DAN FOTOĞRAF GELDİ

Avrupa'yı sallayan iddianın ardından Icardi eşiyle fotoğraflarını paylaştı.

İşte Icardi'nin paylaştığı fotoğraflar;

Kaynak: Haber Global