İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi mi? Gerçek ortaya çıktı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, önceki gün yayınlanan İbo Show'da evlendiğini açıklayarak gündem olmuştu. Tatlıses'in magazin gündemine bomba gibi düşen sözlerinin ardından gerçek ortaya çıktı.

03.05.2021 11:59 | Son Güncelleme : 03.05.2021 12:17

'İbo Show'un cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde; İbrahim Tatlıses’ten sürpriz bir itiraf geldi. Ünlü sanatçı daha önce ‘asistanım’ dediği kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

İbo Show konuklarından Ebru Yaşar’ın “Sen nikahlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi.

“RESMİ NİKAH YOK”

Ünlü sanatçı, sözlerinin yankı bulmasının ardından Hürriyet'e konuştu. Kendisinden 43 yaş küçük Karakaya ile resmi olarak nikah masasına oturmadıklarını belirten Tatlıses, “Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği” dedi.

Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikah masasına oturan Tatlıses, 'Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz?' sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını verdi.

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

26 yaşındaki Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses'le dünya evine girdi. Tatlıses'in, Gülçin Karakaya ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya'yı eski eşi Ayşegül Yıldız'la da tanıştırmıştı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor