Hülya Avşar, Masumiyet filtresiyle ilgili ilk kez konuştu: Biraz gerildik!

dizisinin ekrana gelen son bölümünde, Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre gündem olmuştu. Sosyal medyada çok konuşulan bu durumdan haberi olmadığını açıklayan Avşar, 'Olan oldu' yorumunda bulundu.

06.04.2021 11:31 | Son Güncelleme : 06.04.2021 11:36

Masumiyet dizisinin 31 Mart Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde, Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar’ın yüzündeki değişim seyircinin dikkatinden kaçmadı. 

Dizinin ilk bölümlerinde tüm yüz hataları belli olan Avşar'ın son bölümünde kullanılan özel filtre ile yüz hattı flulaştırıldı. Tüm oyuncular aynı kamera ile görüntülenirken, Hülya Avşar'a özel filtre uygulandı.

Masumiyet Dizisi'ndeki filtreli sahneleri sosyal medyada gündem olan Hülya Avşar, Söylemezsem Olmaz programına konuştu. 

“HEPİMİZ ŞAŞIRDIK”

Hülya Avşar filtreli sahneler için haberinin olmadığını söyledi. Avşar "Hepimiz şaşırdık; vala bir yanlışlık oldu. Aramam gereken yerleri aradım biraz gerildik ama sonra da ne olacak yani dalga geçmeye başladı. Umurumda değil neysek o!" dedi.

Hülya Avşar'ın o görüntülerine sosyal medya kullanıcıları "Filtre sponsor olmuş gibi düşüyor",  "Efsaneler ölmez şekil değiştirir",  "Hülya Avşar'ın yıllar önce kaybolan oğlu Lord Voldemort"  gibi yorumlarda bulunmuştu. 

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Oyuncular: Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur.

Sıradaki Haber Yükleniyor