Hande Subaşı yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor

Ünlü oyuncu Hande Subaşı, Kanal D'nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu'nda sürpriz bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Hande Subaşı yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı ‘Baht Oyunu’, 15 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle Kanal D ekranında seyirciyle buluşacak.

Merakla beklenen Baht Oyunu’nun kadrosunda ünlü oyuncu Hande Subaşı da sürpriz bir rolle izleyici karşısına çıkacak. Subaşı, Nergis Şahin karakteriyle ekrana iddialı bir dönüş yapacak. Başarısız ilişkilerin hüküm sürdüğü ailesindeki yegane mutlu evliliğe sahip karakter olan Nergis, ailesindeki kadınların bahtsızlığını yeğeni Ada’nın da yaşamaması için elinden geleni yapacak.

Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu 'Baht Oyunu' ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

'Baht Oyunu', ilk bölümüyle 15 Haziran Salı akşamı 20:00’de Kanal D’de...

BAHT OYUNU DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrollerde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor. 

Kaynak: Haber Global

Dizi Haberleri Baht Oyunu