Hande Erçel, sevgilisi Kerem Bürsin hakkında ilk kez konuştu

Ünlü oyuncu Hande Erçel, dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Kerem Bürsin ile ilgili ilk kez konuştu.

05.05.2021 10:09 | Son Güncelleme : 05.05.2021 10:15

Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümünden itibaren birbirlerine yakıştırılan ve sürekli aşk yaşadıkları yönünde haberler çıkan Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı gerçek oldu.

Dizilerinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu Maldivler'de alan Kerem Bürsin ile Hande Erçel tatil dönüşü havalimanında el ele görüntülendi.

Sen Çal Kapımı dizisinin Eda'sı Hande Erçel, önceki gün de sevgilisi Kerem Bürsin hakkında ilk kez konuştu. 

Ayaklıgazete'den Akif Yaman'ın haberine göre, Daha önce aşk iddialarına cevap vermeyen Erçel, "Hayırlı olsun" sözlerine karşısında, "Teşekkür ederim, her şey çok güzel" dedi. 

SEN ÇAL KAPIMI SETE ÇIKTI

Erçel, sevgilisi Bürsin'in Amerika'ya gittiği iddialarına ise, "Yok burada, setimiz başladı" diyerek, 'Sen Kapımı Çal' dizisine çekimlerine başladıklarını da söyledi. 

SERENAY'I SİLDİ

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, sevgilisinin isminin sürekli Sarıkaya ile anılmasından rahatsız olan Hande Erçel, yakışıklı oyuncuya resti çekti. Kerem Bürsin de hiç düşünmeden fotoğraftaki etiketi kaldırıp eski aşkını tarihe gömdü.

Bürsin Ailesi, oğulları ile dört yıllık ilişkisi 2019'da sürpriz şekilde sona eren Serenay Sarıkaya ile mutluluk pozları veriyordu.

Sıradaki Haber Yükleniyor