Hande Erçel'in hırka, bluz ve şortunun fiyatı şaşırttı

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in son paylaşımı, giydiği hırka, bluz ve şortun fiyatı nedeniyle olay oldu.

11.04.2021 17:38

Uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile ilişkisine nokta koyduktan sonra adı partneri Kerem Bürsin'le anılan Hande Erçel evden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.26 yaşındaki oyuncu Hande Erçel'den yeni bir paylaşım geldi. Instagram'da 20 milyon takipçisi olan genç oyuncuya kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi.

Ayna karşısında çiçekler içinde bir fotoğraf paylaşan Erçel'in üzerindekilerin fiyatı dikkat çekti. Hande’nin giydiği hırka ,bluz ve şortun değeri 1167 TL. (Hırka fiyatı 529 TL, bluz fiyatı 339 TL, şort fiyatı ise 299 TL)

Hande Erçel, Kerem Bürsin'e sahip çıktı!

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ile Hande Erçel, Bebek'te görüntülendi. Ünlü ikili, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde sunucu Bay J'nin Kerem Bürsin ile ilgili olay yaratan sözleri hakkında konuştu.

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ile Hande Erçel, önceki Bebek'te kameralara takıldı. Başrol oynadıkları dizinin yapım şirketinden çıkarken görüntülenen ikili muhabirlerin sorularını yanıtladı.

SEN ÇAL KAPIMI HAYRANLARINA MÜJDE!

Rutin bir senaryo toplantısından çıktıklarını söyleyen Hande Erçel, dizinin final yapacağı ile ilgili iddialara açıklık getirdi. 

Magazin Burada kameralarına konuşan güzel oyuncu, “Öyle bir konuşma olmadı. Devam ediyoruz. Her şey yolunda” dedi.

“ÇOK GEREKSİZ BİR ÇIKIŞ OLDU”

Geçtiğimiz akşam Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde Bay J’nin Kerem Bürsin için “Bölüm başı 120 bin TL kazanıyor” sözleriyle ilgili Hande Erçel, “Ben partnerimi biliyorum. Partnerimin kalbini de biliyorum. Çok gereksiz bir çıkış oldu” ifadelerini kullandı.

O OLAYDAN SONRA İLK KEZ KONUŞTU 

Kerem Bürsin de yaşanan olay sonrası ilk kez konuştu. Çok fazla yorum yapmak istemediğini belirten ünlü oyuncu, “O tarz şeylere cevap vermeye gerek yok. Olan oldu. Böyle bir şeye hem zaman ayırmaya hem de konuşmaya gerek yok. Hiç önemli değil” dedi.

Kerem Bürsin, Bay J’nin yayınladığı özür açıklamasında ‘Magazinciler abarttı’ ifadeleriyle ilgili “Sizinle ne alakası var?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor