Hande Erçel arabadan paylaştı! Güzelliğiyle herkesi büyüledi

Meslektaşı Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Dekolteli elbisesiyle poz veren Erçel, sosyal medyayı salladı.

13.09.2021 11:42 | Son Güncelleme : 13.09.2021 12:03

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasıyla Hande Erçel, kendisini dinlenmek için Bodrum’a atmıştı. Şimdilerde İstanbul’a dönen Hande Erçel, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu son olarak arabanın içinde dekolteli elbisesiyle çekilen pozlarını paylaştı. Instagram'da 24 milyondan fazla takipçisi olan Erçel'in pozlarına 3 milyondan fazla beğeni geldi.

 Önce sevgilisi Kerem Bürsin ile, ardından ise arkadaşlarıyla uzun süre tatil yapan güzel oyuncu, yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

BEĞENİ YAĞDI

Hande Erçel yaz tatilinde çekilen çeşitli fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Erçel'in paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.

YILLAR ÖNCE SUNUCULUK YAPMIŞ...

Ünlü oyuncunun 2012 yılında, henüz 18 yaşındayken bir magazin programında sunuculuk yaptığı ortaya çıktı.

Erçel’in programdan görüntüleri ve Murat Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur’un haberini sunarken yaşadığı dil sürçmesi, dikkat çekti.

Uzun bir süre Murat Dalkılıç'la aşk yaşan Erçel, geçtiğimiz sene ilişkilerini sonlandırmıştı. Hande Erçel, yaptığı açıklamada Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirtmişti. Ayrılık sonrası konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan şarkıcı, Erçel'i silmişti.

KEREM BÜRSİN’LE AŞK YAŞIYOR

27 yaşındaki oyuncu, aylar sonra; 34 yaşındaki rol arkadaşı Kerem Bürsin'le yeni bir aşka yelken açmıştı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor