Hadise ve Mehmet Dinçerler tatile çıktı! İki gecelik konaklamaya rekor ücret ödedi

Oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan kısa süre sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, yeni sevgilisiyle Meksika tatilinden sonra Bodrum'a gitti. Ünlü çiftin, iki gece konaklama için ödedikleri ücret dudak uçuklattı.

15.09.2021 13:52 | Son Güncelleme : 15.09.2021 13:54

Magazin dünyasının popüler çiftlerinden Hadise ile Mehmet Dinçerler, yeniden tatile çıktı.

Geçtiğimiz temmuz ayının sonunda Meksika Tulum'a giden çiçeği burnunda sevgililer, kısa süre İstanbul'da kaldıktan sonra rotayı Ege'ye çevirdi.

Ünlü çift, ilk olarak geceliği kişi başı bin 200 euro (12 bin TL) olan bir otelde iki gece konakladı. Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; İkili, daha sonra iş insanının teknesine geçerek, Göcek koylarını dolaştı. Dört günlük kısa tatil yapan ikili, daha sonra İstanbul'a gitti. Hadise, evlenecekleri konuşulan oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan hemen sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

"HADİSE'NİN YERİNİ DOLDURMAK KOLAY DEĞİL"

Acun Ilıcalı, dün akşam Haber Global'de yayınlanan 'Az Önce Konuştum'a konuk oldu. Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin yeni sezon jüri kadrosuna ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hadise'nin yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacağını açıklayan Ilıcalı "Biliyorsunuz ki biz O Ses Türkiye'yi ikiye ayırdık. Bir de O Ses Rap var. Hadise'de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu, hem de program çok başarılı oldu. Şimdi Hadise'yi O Ses Rap'te düşünüyoruz. Bir taraftan O Ses Türkiye için Hadise'nin yerine yeni birini düşünüyoruz. Hadise'nin yerini doldurmak kolay değil. Onun yerine birisini düşünüyoruz. Biraz kafa yormak gerekti, ama son aşamaya geldik." şeklinde cevap verdi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor