Gülşen Bubikoğlu yeni imajını paylaştı, sosyal medya yıkıldı

Zamansız güzelliğiyle her dönem dikkat çekmeyi başaran usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, takipçilerinin beğenisine sunduğu yeni imajıyla sosyal medyayı yıktı geçti.

27.02.2021 14:50 | Son Güncelleme : 27.02.2021 15:23

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Gülşen Bubikoğlu, uzun bir süredir ekranlardan uzak olsa da, sosyal medya hesabından takipçileriyle etkileşime geçmeyi ihmal etmiyor. 

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve hiç değişmeyen görünümüyle dikkat çeken 66 yaşındaki oyuncu sosyal medyada büyük ilgi görüyor. 

Instagramda yaklaşık 400 bin takipçisi olan Bubikoğlu, son paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine topladı. Pandemi dönemi evde geçiren usta oyuncu, bu süreçte yeterince ilgilenemediği saçlarında yenilik yaptı. 

Birkaç gün önce saçlarını kestiren Bubikoğlu, yeni imajını "Pandemide saçlar Rapunzel tabi. Ne yapalım sağlık olsun" notuyla Instagram hesabından paylaştı. 

Genç kızlara taş çıkartan görünümüyle sosyal medyada beğeni toplayan usta oyuncunun paylaşımı kısa sürede gündem oldu. 

“EKRANA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Gülşen Bubikoğlu, geçtiğimiz aylarda da bir hayranının "Ekranlara dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtla gündeme gelmişti.

Bubikoğlu, "Vaktimi kızım Zeynep'ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz.

Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı.

O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum" demişti.

ARALARINDAKİ BAĞI ÇOK AZ KİŞİ BİLİYOR

Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir, Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. 2011 yılında nikah masasına oturan çiftin Mavi adında bir oğlu bulunuyor. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor