Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşka açık kapı bıraktı!

dizisinde başrolleri paylaşan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken görüntülendi. Adları aşk dedikodularına karışan ancak bu iddiaları her seferinde yalanlayan ünlü oyuncular, bu kez aşka açık kapı bıraktı.

15.04.2021 10:39 | Son Güncelleme : 15.04.2021 10:45

Yapılan anketlerde "En iyi dizi çifti" listesinde yer alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, set dışında da sık sık birlikte vakit geçiriyor. 

Ünlü oyuncular, önceki gün İstinye'de yine birlikte görüntülendi. Aralarında çıkan aşk dedikodularına her zaman olduğu gibi sessiz kalmayı tercih etseler de, günlük hayatta da her an yan yana olan çift, bu sefer aşk söylentilerine açık kapı bıraktı. 

Gazetecilerin, "Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?" sorusu üzerine Bürsin, "Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız" dedi. Muhabirlerin, "Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz da..." yorumu üzerine Bürsin, "Çok konuşmaya gerek yok bence" diyerek, kafaları karıştırdı.

Bürsin'in hemen ardından salondan ayrılan Erçel de benzer şeyler söyleyerek, "Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" demekle yetindi. 

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI! ÖZÜR DİLEDİ 

Geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin kafelere gidenlere sert bir eleştiride bulundu. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün” ifadelerini kullandı.

ÖZÜR DİLEDİ

33 yaşındaki oyuncu gelen tepkilerin ardından açıklama yaptı. Özür dileyen Bürsin şunları söyledi:

"Maalesef dün kullandığım 'salak' kelimesi doğru ve hoş bir tercih değildi. Bu yanlışım için özür dilerim. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak. Günlük vaka sayısında dünyada ilk sıradayız. Eğer ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. 'Setler?' diye soracaksınız. Senaryolardan dolayı maalesef oyuncular maske takamıyor. Sahne arasında hep maske takıyoruz. Sürekli test oluyoruz. Mesela setimizde 5 vaka çıktı. Ben de, partnerim de pozitif olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım."

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor