Ezgi Mola, o anısını ilk defa anlattı: Tüylerim diken diken oldu!

'nın Safiye'si Ezgi Mola, dizi setinde yaşadığı bir olayı ilk kez anlattı. Ezgi Mola, "Safiye'nin ilk defa dışarı çıktığı sahnelerin çekimi sırasında yanıma gelen bir bey, kendisinin de 12 yıl boyunca evden dışarı adım atamadığını söyledi. Tüylerim diken diken oldu" dedi.

20.04.2021 11:21 | Son Güncelleme : 20.04.2021 11:25

Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programının bu haftaki konukları Masumlar Apartmanı dizisinin ünlü oyuncuları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar oldu.

Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Haber Global ekranlarında samimi açıklamalarda bulundu.

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU!"

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola, çekimler sırasında yaşadığı bir anıyı ilk defa anlattı. Mola, "İstiklal Caddesi yakınlarında, Safiye'nin de ilk defa dışarı adım attığı sahnelerini çektiğimiz sırada yanıma bir bey geldi. 'Ben 12 yıl buradan dışarı adımımı atmadım' dedi. Agorafobikmiş ve önce panik atakla başlamış. Ardından ise dışarı çıkamamaya başlamış. 12 yıl boyunca evinde asosyal bir hale çevirmiş. 'Diziyi bir bölüm izledim ve hüngür hüngür ağlayarak odaya gittim. Korkunç bir haldeydim. Ama çok iyi iş yapıyorsunuz. Benim yaşadıklarımı yaşayan bu ülkede binlerce kişi var. Onlara cesaret veriyorsunuz' dedi. O bey anlatırken benim çenem titredi. Çok etkilendim ve tüylerim diken diken oldu" ifadelerini kullandı.

Ezgi Mola'nın anlattığı hikayeyi şaşkınlıkla dinleyen Farah Zeynep Abdullah ise çok etkilendiğini söyledi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor