Evliliklerine ikinci şans vermişlerdi! Ünlü sunucu Bircan Bali'den kötü haber geldi

Magazin Haberleri
Evliliklerine ikinci şans vermişlerdi! Ünlü sunucu Bircan Bali'den kötü haber geldi

2021 yılında tek celsede boşanan ünlü sunucu Bircan Bali ve Ömer Gezen çifti, ocak ayında evliliklerine bir şans daha vermişti. Ünlü isimden evliliğiyle ilgili kötü haber geldi.

Bircan Bali, kendi YouTube kanalı için hazırladığı 'Bircan'ın Gözünden' programında kızı Saygı'nın babası olan eski eşi Ömer Gezen'i konuk etti. Bali, programına konuk ettiği eski eşine merak ettiği her soruyu açıkça sordu.

"BANA SOĞANLI PİRİNÇ PİLAVI YEDİRDİ"

Kızının annesi ile tanışma sürecinden bahseden Gezen, "Ferman Toprak ağabeyime selamlar. Onun eşi Hilal ablanın doğum gününde tanıştık" dedi. Bircan Bali'nin en sevmediği huyunu söyleyen Gezen, "Kötü yemek yapıyor. Sen bana soğanlı pirinç pilavı yedirdin. Kızmak yok her şey şeffaf konuşacaktık" ifadelerini kullandı.

Evliliklerine ikinci şans vermişlerdi! Ünlü sunucu Bircan Bali'den kötü haber geldi - Resim : 1

GEZEN'DEN İHANET YANITI

Eski eşine peş peşe sorular soran Bali, "Beni hiç aldattın mı?" diye de sordu. Kendinden emin olan Gezen ise tek kelimelik cevap vererek "Hayır" dedi. Ömer Gezen, "Benimle evlenmeye nasıl karar verdin?" sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: "Her şey kendiliğinden gelişti. Karar vererek planlı, programlı yaptığımız bir şey değildi bu."

"EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİĞİMİZİ ANLADIK"

Çiftten yine kötü haber geldi. Evliliklerine ikinci şansı veren ve sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan ikili, yollarını ayırdı. Bircan Bali, ayrılık kararını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu:

"İkinci kez şans verdiğimiz evliliğimizi yürütemediğimizi anladık. Herkes çok iyi. Aramızda sorun yok, Saygı var."

Evliliklerine ikinci şans vermişlerdi! Ünlü sunucu Bircan Bali'den kötü haber geldi - Resim : 2

Çift, sosyal medyada birbiriyle olan fotoğrafları da kaldırdı.

Kaynak: Haber Global

Bircan Bali Ömer Gezen Bircan Bali boşandı mı Bircan Bali evli mi magazin haberleri