Mia Khalifa'dan itiraflar: Odadaki fil gibiyim

Bir dönem oynadığı cinsel içerikli filmlerle üne kavuşan Mia Khalifa o günler için "Hayatımın en kötü zamanları" ifadesini kullandı.

27.03.2021 12:47

Eski yetişkin filmleri yıldızı bir dönem dikkatleri üzerine çekmiş ve terör örgütü DEAŞ'tan ölüm tehditleri almıştı. 

24 yaşında cinsel içerikli filmlerde oynamayı bırakan Mia Khalifa o dönemde binlerce tehdit aldığını açıkladı. 

Lübnan doğumlu olan Mia, Alexandra Cooper'ın Call Her Daddy podcast'ine konuk oldu. 

O dönemle ilgili konuşmayı sevmediğini söyleyen Mia Khalifa, ölüm tehditleri aldığı o günler için "Yalnızsınız, size ölüm tehditleri gönderen insanlar var ve aileniz sizi desteklemiyor... Pek çok insan bunun üstesinden gelemezdi" diye konuştu.

"Bu iş böyle yürümez yüzleşmek zorundasın"

Mia Khalifa artık 24 yaşından öncesini hiç yaşanmamış gibi saydığını ve o günlerden konuşmak istemediğini gözünü geleceğe çevirmek istediğini belireterek "Ancak bir şeyleri halının altın süpürüp uzaklaşmasını beklemeyi umut edemem, bu iş böyle yürümez, yüzleşmek zorundasın" dedi. 

Yetişkin filmlerinde oynadığı dönemlerde az para kazandığını belirten Khalifa hamamböceklerinin istila ettiği bir evde yaşadığını ve o dönemin hayatının en kötü zamanı olduğunu söyledi.

Kendisi konuşmadıkça başkalarının konuştuğunu ve her şeyin yanlış yorumlandığını belirten Khalifa, "Nereye gitsem odadaki fil oluyorum" dedi.

Artık OnlyFans adlı merkezi Londra'da bulunan bir içerik abonelik sitesi için çalışan Khalifa, hayranlarından elde ettiği abonelik gelirleriyle para kazanıyor. Geçen yıl OnlyFans'a kaydolan KHalifa, abonelerinden aylık 11,99 dolar alıyor.

OnlyFans'ta 2 milyon takipçisi olan Mia Khalifa, buradan kazandığı 160 bin doları hayır kurumuna bağışladı.

NOT: Odadaki fil (Elephant in the room), İngilizler tarafından kullanılan bir deyimdir ve görüp de görmezden gelinen kişiyi ifade etmek için söyleniyor. 

Mia Khalifa geçtiğimiz günlerde Alman Bild gazetesine verdiği röportajda da çarpıcı açıklamalar yapmış ve ölüm korkusu nedeniyle kariyerini bitirdiğini açıklamıştı.

Mia Khalifa kimdir?

Lübnan kökenli Mia Khalifa, 2014 yılında henüz 21 yaşındayken oynadığı bir yetişkin filmle iki hafta içinde uluslararası şöhret oldu. Ancak bir filmindeki görüntüsü nedeniyle tepkilerin hedefi oldu. Memleketi ve 10 yaşına kadar yaşadığı Lübnan’da aleyhinde gösteriler düzenlendi, ‘istenmeyen kişi’ ilan edildi. Bu tepkinin ardından Khalifa, üç ay kaldığı porno sektörünü bıraktığını, artık bu tür filmlerde oynamayacağını açıkladı ancak ayrıntılı açıklama yapmadı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor