Emanet dizisinin sezon finali tarihi belli oldu

Kanal 7'nin günlük dizisi sezon finaline hazırlanıyor. Sevilen dizi haziran ayının ortasında ekranlara bir süre ara verecek.

08.05.2021 16:45 | Son Güncelleme : 08.05.2021 16:46

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrolleri paylaştığı günlük dizi Emanet, haftalık yayınlanan rakipleriyle girdiği reyting yarışından başarıyla çıkamaya devam ediyor. 

SEZON FİNALİ YAKLAŞIYOR

Karamel Yapım imzası taşıyan diziden hayranlarını üzecek haber geldi. Reytinglerde kanal ve yapım şirketinin yüzünü güldürmeyi başaran Emanet'in haziran ayının ortasında sezon finali yapacağı öğrenildi. 

Emanet'in eylül ayı itibari ile 3. sezona devam etmesi bekleniyor. 

EMANET'İN KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda, Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay yer alıyor. 

Dizinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç otururken, senaryosunu ise Başak Yazı Odası kaleme alıyor.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet dizisi, hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de!

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor