Deniz Akkaya'nın fuhuş göndermesi sonrası Selin Ciğerci'den dikkat çeken yanıt

Deniz Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci'ye canlı yayında sert tepki gösterip ardından da sosyal medya hesabından fuhuş göndermesi yaptı. Akkaya'nın sosyal medyadaki sözlerinin ardından Ciğerci'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

17.09.2020    13:29

Canlı Masa programında magazin olaylarını yorumlayan Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin Bodrum’daki evinde ‘eltisi’ diye göstererek bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia edince, ortalık karıştı.

Canlı yayına bağlanan Ciğerci ile Akkaya arasında tartışma çıktı. "Senin çocuğun olmaz" sözünü duyan Ciğerci, "Sana ne" diyerek sert çıktı. Akkaya hızını alamayıp Ciğerci'yi fuhuş yapmakla suçlayıp geçmişiyle ilgili paylaşımlar yaparak herkesi şoke etti.

"ÇOCUK ALIRIM DERKEN, DESTUR ÇEKECEKSİN"

Akkaya, Selin Ciğerci'nin yıllar önce çektiği bir videosunu da ifşa ederek şunları yazdı:

"Bugün yayına bağlanıp bana kimse karışamaz çocuk alırım diyen Selin Ciğerci bilgine; Bu görüntüde yaptığın gibi dijital ortamda veya sokakta yapılan fuhuş, çocuk evlat edinirken bir artı değer değildir. Yayınları arayıp gerçek ses tonun ve içeriği ile yaptığın şirret tavrına karşılık sana kanunlarla cevap vermeyi doğru bulmuyorum. Sen evlen, hayatını yaşa, ticaretini yap, meşrebi geniş dostlarınla görüş ama çocuk alırım derken orada destur çekeceksin."

Deniz Akkaya'nın sosyal medyada tepki toplayan sözlerine ve paylaşımlarına Ciğerci, direkt yanıt vermedi ancak onun yerine bir paylaşım yaparak şunları yazdı: 

"İFTİRA BİLE ATARLAR"

"Hanımlar merhaba, nasılsınız? Biz çalışkan kadınlarınız biliyorsunuz. Herkes işine gücüne bakıyor dimi? Kimseden fayda yok, bir daha hatırlatmak istedim. Aynaya bakalım, kendimizle konuşalım. ALLAH'ımın bize emanet ettiği bedene nasıl iyi bakarız, nasıl geldiğimiz konumları iyi taşırız, onu düşünelim. Düşmanlarınız ders çalışır, biz bitelim diye iftira bile atarlar, modumuzu düşürürler, unutmayın ama umursamıyoruz. Biz aynaya ailemize, işimize bakıyoruz. Yeni dostlara gerek yok, macera aramıyoruz. Sağlığınız, işiniz, aileniz, 3-5 arkadaşınız, kocanız, evlatlarınız varsa bitti. Her şeyimiz onlar. Hayalleriniz hep büyük olsun. Arkanızdan başarı hikayesi diye bahsetsinler..."

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 17.09.2020 - 15:24
Sıradaki Haber Yükleniyor