Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!"

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!"

Haftalardır 16 yaşındaki kızıyla yaşadığı olay yüzünden magazin gündeminden düşmeyen Deniz Akkaya, son yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Akkaya kızı A.Ö'nün odasında gizli bir telefon bulduğunu paylaşarak; "Aklımı kaybetmek üzereyim" dedi.

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, geçtiğimiz haftalarda 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün kendisine fiziksel olarak saldırıp, balkona kilitlediğini söylemesiyle gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın harekete geçmesi üzerine A.Ö. koruma altına alınmıştı.

"BURNU SÜRTSÜN DİYE GÖNDERDİM"

Bir dönem podyumlarda fırtınalar estiren manken, iş insanı Efe Önbilgin ile ilişkisinden dünyaya gelen kızının devlet korumasına alınmasıyla ilgili, "Evet, kendi rızamla ben gönderdim Çocuk Esirgeme'ye. Burnu sürtsün diye!" sözleriyle şaşkınlık yaratmıştı.

Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!" - Resim : 1

DENİZ AKKAYA'DAN BABASINA: "ÖLMEDEN CEHENNEMİ YAŞAYACAKSIN!"

46 yaşındaki Deniz Akkaya'nın ailesinde sular durulmuyor. Ünlü isim, son olarak X (Twitter) sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi. Bir kez daha babası Muzaffer Akkaya'yı hedef alan eski manken, şu ifadeleri kullandı:

Bu konuyu Katarsis'te anlatacaktım, senelerdir Gökhan Çınar'la bunu konuşuyoruz. Katarsis ekibine 'Gerçekleri anlatıp bu şeytanın yeryüzü şubesi babamın ölmesine ben vesile olmayayım' derdim. Ama sen Muzaffer Akkaya, tüm Türkiye önünde ölmeden cehennemi yaşayacaksın! Kızımla aramdaki konuyu kendi kişisel hırsına alet edip annemi öldürdüğün gibi beni öldüremeyeceksin.

Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!" - Resim : 2

KIZININ ODASINDA TELEFON BULDU

Ardından kızı ile ilgili bir paylaşım da yapan Deniz Akkaya, A.Ö.'nün odasında ikinci bir telefon bulduğunu açıkladı.

Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!" - Resim : 3

İki telefonun fotoğrafını çekerek X sayfasından yayınlayan ünlü isim, "Aklımı kaybetmek üzereyim. Kızımın odasını hayatımda ilk kez kontrol ediyorum ve ikinci bir telefon çıktı. Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın, bütün güvenimi yerle bir... Yepyeni bir telefon ve yine kilitli ama kendi ismi yazıyor. Allah’ım sen aklıma mukayyet ol" diye yazdı.

Deniz Akkaya, kızının odasında gizli telefon buldu! "Aklımı kaybetmek üzereyim!" - Resim : 4

"GİZLİ YERDEN ÇIKTI!"

"Belki babası hediye etmiştir" şeklindeki yorumlara da kayıtsız kalmayarak; "Babası hediye ettiyse de bu kadar zamandır neden saklanıyor? Gizli yerden çıktı! Belkilerle çocuk mu büyütülür?" yanıtını verdi.