Çukur'un yıldızı ile ilgili yıllar sonra ortaya çıkan gerçek şaşırttı!

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan ve fenomen dizi 'da başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Aras Bulut İynemli'nin yıllar önce figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

11.03.2021 16:59 | Son Güncelleme : 11.03.2021 17:12

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da Yamaç Koçavalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile ilgili ortaya çıkan son detay hayranlarını şaşırttı.

İTÜ Uçak Mühendisliği bölümünde okurken, oyuncu abisi Orçun İynemli'nin yolundan giden Aras Bulut İynemli'nin şansı çabuk döndü.

Bir reklam filmi setinde yönetmen Zeynep Günay Tan'ın dikkatini çeken İynemli, bir döneme damga vuran 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisi için seçmelere davet edildi.

Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl ve Wilma Elles'in başrolünde yer aldığı dizide 'Mete' rolünü kapan Aras Bulut, kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

Oyuncu, sırasıyla 'Muhteşem Yüzyıl', 'İçerde' ve 'Çukur' dizilerinin yanı sıra 'Yedinci Koğuştaki Mucize' filminde rol aldı.

30 yaşındaki Aras Bulut İynemli'nin ilk dizisinin 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' olmadığı ortaya çıktı.

ARKA SOKAKLAR'DA OYNAMIŞ

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden 'Arka Sokaklar', ekran yolculuğuna başladığı 2006 yılından beri sık sık yardımcı oyuncu ve figüranlara yer veriyor.

Hal böyle olunca günümüzün en ünlü oyuncularından birçoğu, Kanal D ekranlarında yayınlanan polisiye dizi 'Arka Sokaklar'da rol aldı.

Fenomen dizide rol alan figüranlardan birisi de Aras Bulut İynemli'ymiş. Dizinin 122'nci bölümünde yer alan oyuncu, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin 'Mete'si olmasına dört yıl varken bu diziyle setlere adım attı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor