Çukur 4. Sezon 35. Bölüm İzle

Show TV'de yayınlanan dizisinin 4. sezon 35. bölümü (127. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 3 Mayıs 2021 Pazartesi tarihli Çukur Dizisinin 4. sezon 35. bölümünü izleyebileceğiniz link.

03.05.2021 23:00 | Son Güncelleme : 04.05.2021 09:53

Çukur dizisinin merakla beklenen 4. sezon 35. bölümü (127. Bölüm) 3 Mayıs 2021'de Show TV ekranlarında yayınlandı.

ÇUKUR 4. SEZON 35. BÖLÜMDE NELER OLDU? (ÇUKUR 127. BÖLÜM)

Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek.

Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. Koçovalılar, Emmi’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun’un da desteğiyle Amca’nın gerçek yüzünü Vartolu’ya göstermek için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç’ın yapacağı hamle Çukur’da yeni bir dönüm noktası olacak.

ÇUKUR 4. SEZON 34. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU? (ÇUKUR 126. BÖLÜM)

Vartolu’nun son hamlesiyle silahları kaybeden Yamaç harekete geçecek. Amca’nın emriyle Emmi’nin peşine düşen maskelinin saldırısı nefesleri kesecek.

Zehirlenen Yasmin, ölümle burun buruna gelirken; Akın, Amca’yla yüzleşecek. Yamaç, Emmi’nin başına gelenlerden sonra Çukur’a ağır bir ders verecek. Amca, kuracağı yeni oyunla Vartolu ile Yamaç’ın arasındaki bütün ipleri kopartacak. Yamaç, sevdiklerini korumak için akıl dolu bir plan yaparken, bir kişiden daha intikamını alacak. Amca ise kurduğu tuzakla sürpriz bir ismin daha sonunu getirecek.

ÇUKUR DİZİSİNİN 4. SEZON KONUSU

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur'un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

ÇUKUR 4. SEZON 35. BÖLÜM İZLE (127. BÖLÜM)

Çukur dizisinin 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanan 4. sezon 35. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ÇUKUR 4. SEZON 35. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor