x

Haber Global

Can Yaman eski sevgilisi Demet Özdemir hakkında konuştu: Benim için çok değerli

Demet Özdemir ile bir dönem aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu Can Yaman, eski sevgilisi hakkında açıklamalarda bulunurken, 'ifşa' haberlerine de açıklık getirdi.

22.05.2020 - 12:30

A -

A +

Demet Özdemir ile Can Yaman, geçtiğimiz yıl 'Erkenci Kuş' dizisinde rol aldıktan sonra aşk yaşamaya başlamış, bir süre sonra ayrılmıştı. Oyuncu Can Yaman, önceki gün yapımcı Faruk Turgut'un Etiler'deki ofisinden çıkarken görüntülendi. Karantina süreci ve eski sevgilisi Demet Özdemir, hakkında açıklamalarda bulunan Yaman, 'ifşa' haberlerine de açıklık getirdi.


Karantina dönemini iyi değerlendirdiğini sözlerine ekleyen Can Yaman, "Bu süreci pozitife çevirmeye çalıştım. Bateri çalıyorum, eğitimler alıyorum, tango dansı yapıyorum" dedi.


Ünlü oyuncu, sosyal medyada ifşa olduğu iddia edilerek paylaşılan ekran görüntüleri hakkında da konuştu. Yaman, "Basit ve ucuz bir photoshop o. Allah'tan daha saçma bir photoshop yapmamış. Yok bana 'saçını kes' diyormuş vs. tamamen yalan. Bu dönemde haber yok demek ki öyle saçma haberler çıkıyor hep" diyerek sitem etti.


Demet Özdemir ile tekrar barışmak istediği iddia edilen oyuncu, "Öyle bir şey yok. Demet çok sevdiğim bir arkadaşım. Uzun süredir görüşmüyorum ama her zaman çok önemli değerdir benim için bir küslüğümüz dargınlığımız yok konuşmuyoruz ama severim kendisini" diyerek sözlerini noktaladı.

Özdemir ve Yaman, geçtiğimiz yıl aynı dizide rol aldıktan sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

Son Güncelleme : 22.05.2020 - 12:31
Sıradaki Haber Yükleniyor