Can Yaman'a sevgilisi Diletta Leotta'dan ilginç hediye

Ünlü oyuncu , geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi ettiği spor spikeri Diletta Leotta'nın, kendisine yaptığı sürprizi sosyal medya hesabından paylaştı.

19.02.2021 17:22 | Son Güncelleme : 19.02.2021 17:33

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile evlilik yolunda ilerleyen ünlü oyuncu Can Yaman, hem Türkiye'de hem de İtalya'da ilişkisiyle gündeme gelmeye devam ediyor. 

Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca sözleri Roma semalarında uçurtarak adından söz ettirmişti. 

O ANLARI SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Bu yıldırım evlilik teklifinin ardından Diletta Leotta, bir sürpriz yaparak Can Yaman’a at hediye etti.

Sevgilisinin hediyesi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen ünlü oyuncu, o anları sosyal medyadan paylaşarak "Şimdiye kadar aldığım en güzel hediye..." ifadelerini kullandı.

REKLAM MI YAPIYORLAR?

Can Yaman'ın evlilik teklifi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çiftin bu kadar kısa sürede evlilik kararı alması 'reklam mı yapıyorlar' sorularını akıllara getirdi.İtalya'da dizi anlaşması yapan Yaman'ın ülke çapında popülerliğini arttırmak için Diletta Leotta'la anlaştığı iddia edildi.

BÖLÜM BAŞI 100 BİN EURO KAZANACAK

İtalya’nın önde gelen yapım şirketlerinden biriyle anlaşan Yaman, 'Sandokan' adlı dizide rol alacak. Can Yaman, 10 bölüm olarak tasarlanan dizide başrolde olacak.31 yaşındaki yakışıklı oyuncu, 'Sandokan' dizisinden bölüm başına da 100 bin Euro yani yaklaşık 925 bin TL alacak.

ÇEKİMLER 2021 EKİM'DE BAŞLAYACAK

'Sandokan' dizisinin çekimleri 2021 yılının ekim ayında başlayacak. Öncesinde ünlü oyuncu, sıkı bir hazırlık kampına girecek. İtalyan halkının bir döneme damga vuran 'Sandokan' karakteri böylece Can Yaman'la yeniden hayat bulacak.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor