Çağrı Atakan Survivor'dan diskalifiye mi oldu? 'O hareket Survivor dışı'

'nın daha önce yaptığı tartışmalardan dolayı sık sık uyardığı Çağrı Atakan'ın, yarışmadan ikaz edilmeden diskalifiye edildiği iddia edilmişti. Dün geceki konseyde gerçek ortaya çıktı.

28.02.2021 09:54 | Son Güncelleme : 28.02.2021 11:02

Daha önce de sık sık takım arkadaşları ve rakip takımla tartışmaya giren Survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan'ın, diskalifiye edildiği iddia edildi. Uyarılara rağmen tartışmalarına devam ettiği için ikaz edilmeden yarışma ile ilişiği kesildiği öne sürülen Atakan, adadaki hayallerine sona yaklaşamadan veda etti.

Survivor'ın son bölümünde Doğan ve Dora arasında bir gerginlik yaşanmış, ardından araya takım arkadaşları girmişti. Çağrı ise yaşanan olayda, Poyraz'ın eline vurmuştu. Yaşanan olayın ardından Acun Ilıcalı, Çağrı'yı uyarmış, "O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi? Yarışma kuralları var sen sinirini burada deşarj etme" diyerek sert çıkışmıştı.

Acun Ilıcalı'nın Çağrı Atakan'ı Survivor'dan diskalifiye ettiği öne sürüldü. Ancak konseyde Ilıcalı bir açıklama yaptı ve diskalifiye haberi vermedi.

Ilıcalı Survivor Çağrı'ya "Sen tartışmayı ayırmaya mı girdin olaya mı? Orada bir hareket var. O hareket hoş bir hareket değil. O hareket Survivor dışı çerçevesinde. Bundan sonra o anları fark et. Burası senin deşarj yerin değil. Bizim yarışmacı grubunda bu enerjiyi hissetmeyelim."

Sıradaki Haber Yükleniyor