Bülent Serttaş yine gündemde: Didem'e bakmadı ama...

Geçtiğimiz ocak ayında İbo Show'a katılan Bülent Serttaş, oryantal Didem Kınalı'nın dans performansını izlemeyip kafasını başka yöne çevirince sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü şarkıcı, bu kez yeni şarkısı Akdeniz'in klibiyle kendisinden söz ettirdi. 

08.06.2021 09:55

Bülent Serttaş yeni klibinin ilk teaserını yayınladı. Klibin görüntüleri tartışma yarattı. Geçtiğimiz aylarda İbo Show'a konuk olan Bülent Serttaş, oryantal Didem Kınalı sahne alınca onu izlemekten kaçınıp farklı yönlere bakmıştı. Programdaki bu görüntüler tepki çekmişti. 

Hürriyet'te yer alan habere göre, Serttaş’ın henüz tamamı yayınlanmayan yeni şarkısının klibinde üstsüz kadınların yer alması ve lüks bir teknede bikinili kadınlarla dans etmesi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Serttaş için “Didem’e bakmadın ama klibinde üstsüz kadın var”, “Dansöze bile göz ucuyla bakmazken bu klip ne?”, “Didem oynarken bakmadın üstsüz kadınlarla klip çekmişsin”, "Didem'e bakmadın ama klipte kızları soydun" gibi yorumlar yapıldı.

Bülent Serttaş yeni şarkısının klibinde lüks bir villadan çıkıp tekneye gidiyor. Serttaş'ı teknede bir kadın karşılıyor ve grup dans edip eğleniyor...

Sıradaki Haber Yükleniyor