Bir Zamanlar Çukurova'da o uçak düştü! İçinde kim vardı?

Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ve Furkan Palalı'nın başrollerde yer aldığı ATV'nin fenomen dizisi , bu akşam 97. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen yeni bölümde heyecan hız kesmeyecek.

20.05.2021 12:24 | Son Güncelleme : 20.05.2021 15:31

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 97. Bölümü 20 Mayıs akşamı saat 20.00’de ATV’de ekranlara gelecek. 

MÜJGAN VE ZÜLEYHA ÇUKUROVA’YI TERK EDİYOR! 

Müjgan, Demir ve Ümit’in fotoğraflarını gösterince Züleyha şok geçirse de kendisini defalarca yok etmeye çalışmış Müjgan’a renk vermemeyi başarır ve durumu idare eder. Ancak fotoğrafları görmesinin ardından başladığı sorgulama ve sonrasında yaşananlar Züleyha’yı Adana’dan uzaklaşmaya kadar götürecektir.

Müjgan ise, karşılık bulmadığını bilse bile, ilk kez Züleyha’ya doğru davranmanın huzuru içinde hayatında yeni bir sayfa açmaya adım atar. Üstelik bu kez Fekeli’den izin alarak harekete geçer. 

ŞERMİN VE FÜSUN PES ETMİYOR

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir’in öfkesinden yine de kurtulamaz. Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlayacaktır. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret’e saldıracak kadar delirir. Fekeli ve Lütfiye ise Fikret’i kurtarmak için tüm delilleri bir araya getirirler. Bu arada Fekeli ve Fikret arasındaki sular da durulacaktır.

Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Sevda’yı da kendine destek olmamakla suçlar. İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha’yı kaybedecektir ya da onları korurken kızını tamamen yitirecektir. Sevda’ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmez. Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacaktır. 

ADANA - İSTANBUL UÇAĞI DÜŞTÜ! İÇİNDE KİM VARDI? 

Demir, tüm Adana’ya yeni açıklamalar yaparken, Züleyha kendi hayat planını uygulamaya başlayacaktır. Kaderleri defalarca kez karşı karşıya kalan Müjgan da kendi kaderini yeniden yazmak için aynı zamanlarda bir yola çıkar. Ve Adana’ya bomba gibi düşen bir haber ulaşır. Adana - İstanbul uçağı düşmüştür.

Bambaşka hayatlardan, hiç akıllarında yokken kendilerini Çukurova’da ve aynı adama başka zamanlarda başka koşullarda aşık olarak bulan Züleyha ve Müjgan da Adana’dan tam da o gün ayrılmıştır. Kader onları bir kez daha mı buluşturmuştur? 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’de ATV’de.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor