Sergen Yalçın şezlongta uyudu

Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluğu ile futbolculuk döneminin yanı sıra teknik direktör olarak da Kulübü tarihine geçen Sergen Yalçın, İzmir Çeşme tatiline devam ediyor.

11.06.2021 14:42 | Son Güncelleme : 11.06.2021 15:14

Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluğu ile futbolculuk döneminin yanı sıra teknik direktör olarak da Beşiktaş Kulübü tarihine geçen Sergen Yalçın, İzmir Çeşme tatiline devam ediyor.

Milliyet'ten Deniz Boy'un haberine göre, 48 yaşındaki tecrübeli teknik adam, önceki gün Ayayorgi Koyu'nda bulunan Yuzu Beach'te arkadaşları ile böyle görüntülendi. Meraklı bakışların odağında bütün gün şezlongda oturup arkadaşlarıyla sohbet eden Sergen Yalçın'ın, bol bol meyve yemesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir ara şezlongda uyuyan Sergen Yalçın, daha sonra sıcak havada denize girip serinlemek yerine uzanarak dinlenmeyi tercih etti.

 AŞKINI ARTIK SAKLAMIYOR!

Süper Lig'de 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ın teknik patronu, 22 yaşındaki sevgilisi Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya ile birlikte Alaçatı'da tatilin keyfini çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşları yemek yiyen Sergen Yalçın, mekan çıkışında kendisini çeken gazetecilere selam vererek arabasına binerek uzaklaşmıştı.

Yaklaşık altı aydır birlikte olduğu Lisaveti Karibskaya ile aşkını artık saklamayan Yalçın, sevgilisiyle ilk kez poz vermişti. Yalçın'ın, tüm mekanlara Karibskaya ile el ele giderek, Ukraynalı güzeli arkadaşlarıyla tanıştırdığı ortaya çıkmıştı.

Sergen Yalçın; Sezer Çakır, Karibskaya ve bir arkadaşıyla çektiği fotoğrafı Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşmıştı.

Sıradaki Haber Yükleniyor