Berfu Yenenler'in yeni paylaşımına eşi Eser Yenenler'den tepki: İnternetini kesicem artık

Mutlu bir evlilik sürdüren 2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler, eşi oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile paylaşımlarına devam ediyor. Eser Yenenler, eşinin son paylaşımına isyan ederek "Aşkım valla keseceğim internetini bak" yorumunu yaptı.

Berfu Yenenler'in yeni paylaşımına eşi Eser Yenenler'den tepki: İnternetini kesicem artık

2019'da evlenen  ve aynı yıl ilk çocukları Kuzey'i de kucaklarına alan Eser Yenenler ile Berfu Yıldız çiftinin ikinci bebekleri Mete de mart ayında dünyaya gelmişti.  Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan Berfu Yenenler, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi

ESER İSYAN ETTİ 

Eğlenceli paylaşımlarda bulunan Berfu Yenenler bu sefer eşi Eser Yenenler'le çekilen bir fotoğrafını; kendisini erkek, eşini kadın olarak photosoplayarak yayınladı. Eser Yenenler, eşinin bu paylaşımına isyan ederek "Aşkım valla keseceğim internetini bak" yorumunu yaptı.

"ÇOK CANLAR YAKARMIŞSIN"

Yenenler, paylaşımına "Çok seven çiftler birbirine benzermiş. (Kendimi erkek olarak çok beğenmedim, arkaya attım fotoğrafı ama kocam, çok canlar yakarmışsın. Hadi yine iyisin be.)" notunu düştü.

 

Instagram