Baraj 38. Bölüm İzle

Fox'ta dizisinin 38. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 4 Mayıs Salı tarihli Baraj Dizisinin 38. bölümünü izleyebileceğiniz link. Baraj 38. Bölüm full İzle.

04.05.2021 20:00 | Son Güncelleme : 11.05.2021 14:38

Baraj dizisinin merakla beklenen 38. bölümü 4 Mayıs Salı günü Fox ekranlarında yayınlandı.

BARAJ 37. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Nazım’ın hayatta kalmak için küçük bir şansı vardır ve Bahar’la Tarık bu şansı bir fırsata çevirerek Nehir’i Nazım’ı kurtarmak için Tarık’la evlenmeye ikna ederler. Nazım iyileştiğinde Nehir’in neden aniden Tarık’la evlendiğinin peşine düşecektir. Tarık’ın Nehir’le evlendiğini öğrenen Zahra ise öfkesinden dolayı büyük bir sırrı ortaya çıkaracaktır.

BARAJ DİZİSİNİN KONUSU

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.

BARAJ 38. BÖLÜM İZLE

Baraj dizisinin 4 Mayıs Salı günü yayınlanan 38. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. 

Oyuncular:

Feyyaz Duman

Biran Damla Yılmaz

Burak Yörük

Sumru Yavrucuk

Iman Casablanca

Sait Genay

Tuna Orhan

BARAJ 38. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor