Baraj

Baraj

FOX TV’de ekrana gelen Baraj dizisi, 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Baraj dizisinde, Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.

Fatih Aksoy ve yağmur Ünal'ın yapımcılığını üstlendiği Baraj'ın yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat otururken, Ayşe Teker Dereköylü senaryosunu yazıyor.

Dizinin başrollerini  Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörü ve Sumru Yavrucuk paylaşıyor. 

Baraj dizisi, her salı saat 20.00'de FOX TV'de.

Devamını okumak için tıklayınız
Fox'ta Baraj dizisinin finali olan 39. bölüm yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 11 Mayıs Salı tarihli Baraj Dizis..
Ankara'nın barajları alarm veriyor. Yüzde 20,98 doluluk oranı Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni harekete geçirdi. Ana caddelerdeki reklam panolarına "Dikkat!..
Fox'ta Baraj dizisinin 38. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 4 Mayıs Salı tarihli Baraj Dizisinin 38. böl..
Fox'ta Baraj dizisinin 37. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 27 Nisan Salı tarihli Baraj Dizisinin 37. bö..
Fox'ta Baraj dizisinin 36. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 20 Nisan Sal..
Arka Sokaklar, Çukur, Baraj, Yasak Elma ve Survivor'daki ihlaller sebebiyle yayıncı televizyon kanallarına idari para cezası verildi.
13 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu gibi pek ço..
Fox'ta Baraj dizisinin 35. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 13 Nisan Sal..
6 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu gibi pek çok..
Fox'ta Baraj dizisinin 34. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 6 Nisan Salı..
Fox'ta Baraj dizisinin 33. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 30 Mart Salı..
23 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Benim Adım Melek, Doğduğun Ev kaderindir kolaj bölümü, Eşkıya Dünyaya ve Baraj gi..
Fox'ta Baraj dizisinin 32. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Mart Salı..
Fox'ta Baraj dizisinin 31. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Mart Salı..
Fox'ta Baraj dizisinin 30. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Mart Salı..
Fox'ta Baraj dizisinin 29. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Mart Salı..
Fox'ta Baraj dizisinin 27. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Şubat Sal..
Baraj dizisinin 26. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Şubat Salı tarihl..
Baraj dizisinin 25. bölümü yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Şubat Salı tarihl..