Bahar Şahin duyurdu! Ünlü futbolcuyla aşk yaşıyor

Geçtiğimiz yıl final yapan Zalim İstanbul dizisinin güzel oyuncusu Bahar Şahin yeni bir aşka yelken açtı. lı futbolcu Dorukhan Toköz'e kalbini kaptıran Şahin, sosyal medyadan aşkını ilan etti.

05.05.2021 12:59 | Son Güncelleme : 05.05.2021 13:02

Bir dönem Cenan Adıgüzel ve Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile yaşadığı aşklarla gündeme gelen oyuncu Bahar Şahin, Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan 24 yaşındaki oyuncu Şahin, bu kez Toköz ile yer aldığı bu fotoğrafı, "Lovelandık" notu ile Instagram hesabından yayınladı.

Genç oyuncunun magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğrafı kısa süre sonra silmesi ve Instagram hesabını kapatması dikkat çekti.

Instagram’da birbirini takip etmeyen ikilinin, ilişkilerinin ise yeni başladığı öğrenildi. 

Ünlü isimler konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. 

"OYUNCU OLMASAYDIM…”

Hakkında bilinmeyenleri açıklayan Bahar Şahin, hiçbir zaman oyunculuk hayali kurmadığını belirtmişti. Şahin, konuyla ilgili, "Oyuncu olmasaydım, büyük ihtimalle anaokulu öğretmeni ya da iç mimar olurdum" diye konuşmuştu.

SOSYAL MEDYA İTİRAFI ŞAŞIRTTI

Ayrıca sosyal medya bağımlısı olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, "Instagram olmadan yaşayamam" ifadelerini kullanmıştı.

HASTANELİK OLMUŞTU

Öte yandan geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenen Bahar Şahin, hastalığı atlattıktan sonra hastanelik olmuştu.

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Şahin'in yapılan testler sonucu, yumurtalıklarından dolayı sorun yaşadığı ve operasyon geçireceği öğrenilmişti.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor