Arka Sokaklar'la yıldızı parlayan oyuncu kansere yakalandı

Kanal D'nin fenomen dizisi 'da canlandırdığı Volkan komiser rolüyle yıldızı parlayan oyuncu Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabından lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu.

05.05.2021 23:55

Arka Sokaklar ve Çılgın Dershane gibi yapımlarda rol alan genç oyuncu Boğaç Aksoy'dan hayranlarını üzen haber geldi. 

"DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN"

21 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu. Aksoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili dostlarım ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki, lenfoma kanserine yakalandım. Uzun bir süre daha olmayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin.

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesinden mezun olan ünlü manken ve oyuncu, liseden sonra üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır. Bunların yanında, iki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde eğitim aldı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor