'Maraşlı' dizisinin yayın günü değişti

Maraşlı Dizi Haberleri
'Maraşlı' dizisinin yayın günü değişti

Yapımını Tims&B Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu; 'Maraşlı', pazartesi akşamları atv'de izleyici karşısına çıkıyordu. Son olarak 23'üncü bölümü yayınlanan dizinin yayın günü değişti.

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerde yer aldığı Maraşlı dizisi 21 Haziran Pazartesi akşamı 23'üncü bölümüyle ekranlara geldi. atv'de yayınlanan dizinin artık salı  akşamları izleyicilerle buluşacağı duyuruldu.

Maraşlı dizisinin 24. bölümü 29 Haziran salı akşamı saat 20.00'de atv'de olacak. 

'Maraşlı' dizisinin yayın günü değişti - Resim : 1

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur'un, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği dizinin kadrosunda; Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

Kaynak: Haber Global

Maraşlı dizisi Maraşlı dizisi haberleri dizi maraşlı ATV dizileri ATV maraşlı yeni yayın günü maraşlı'nın yayın günü değişti mi maraşlı 24. bölüm maraşlı 24. bölüm izle