Aşkın Tarifi 1. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni dizisi 'nin ilk bölümü 7 Haziran 2021 Pazartesi günü yayınlandı. Biter bitmez internete yüklenen Aşkın Tarifi dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Aşkın Tarifi 1. Bölüm İzle. 

07.06.2021 20:45 | Son Güncelleme : 08.06.2021 05:38

NTC Medya'nın yapımını üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin 1. bölümü 7 Haziran Pazartesi günü Kanal Dekranlarında yayınlandı. 

Deniz Koloş'un yönettiği dram türündeki dizi her pazartesi günü saat 20:00'de yayınlanıyor.

Aşkın Tarifi dizisinin konusu

Kendi halinde, hayatından memnun bir kebap ustası olan Fırat, günün birinde kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkesi, yolunu bir Fransız restoranına düşürür. Geçmişte Fransız mutfağını iyi bilen bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek "Aşkın Tarifi" olmadığını anlayacaktır. Aşkın Tarifi var mıdır, Fırat Aşkın Tarifini bulabilecek midir?

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları

Kadir Doğulu

Serra Arıtürk

Alper Saldıran

Yasemin Çonka

Ümmü Putgül

Cem Davran

İdil Sivritepe

Atakan Yılmaz

Aşkın Tarifi 1. Bölüm İzle

Kanal Dekranlarında 7 Haziran'da yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

Aşkın Tarifi 1. Bölüm Fragmanı

Sıradaki Haber Yükleniyor