Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu

Magazin Haberleri
Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu

4 ay önce Bodrum'da nikah masasına oturan oyuncu Ahmet Kural ve avukat Çağla Gizem Şahin'den hayranlarını sevindiren haber geldi. Ünlü çift bebek beklediklerini açıkladı.

Uzun süredir aşk yaşayan Çağla Gizem Şahin ile Ahmet Kural, birkaç ay önce evlilik kararı almıştı.

Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu - Resim : 1

Şahin ve Kural'ın düğününe aileleri ve yakın arkadaşları katılmıştı.

ÜNLÜ ÇİFTİN BEBEK HEYECANI

Mutlu birliktelikleri devam eden Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çiftinden müjdeli haber geldi.
Bebek beklediklerini duyuran ünlü çift, birlikte verdikleri pozlara "Çok heyecanlıyız" notunu düştü.

Çiftin paylaşımına Mihre Mutlu, Özge Can Gürel, Ecem Erkek, Behzat Uygur, Cengiz Bozkurt ve Burak Satıbol gibi isimlerden tebrik yorumu geldi.

Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu - Resim : 2

BODRUM'DA EVLENDİLER

Çiftin nikah şahitleri Devrim Yakut, Alp Güler Berat Bumin olurken düğüne katılanlar arasından Özge Gürel- Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan-Bedri Güntay vardı.

Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu - Resim : 3

Çağla Gizem Şahin Vakko marka bir gelinlik tercih ederken Ahmet Kural ise Levon Kordonciyan imzalı smokin giymişti.

Ahmet Kural-Çağla Gizem Şahin çifti güzel haberi sosyal medyadan duyurdu - Resim : 4

AHMET KURAL KİMDİR?

Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da doğdu. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT’de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating’lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı.Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir’in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır.Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir’le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca’nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

Ahmet Kural son olarak Ecem Erkek ile Müjdemi İsterim isimli filmde rol almıştı.

Kaynak: Haber Global