Murat Cemcir, düğününe dahi katılmadığı eski dostu Ahmet Kural hakkında ilk kez konuştu

Magazin Haberleri
Murat Cemcir, düğününe dahi katılmadığı eski dostu Ahmet Kural hakkında ilk kez konuştu

Birçok projede rol aldığı Ahmet Kural ile arasında soğuk rüzgarlar esen ve düğününe dahil katılmayan Murat Cemcir, 'küslük' haberlerine ve bunun nedenine dair çarpıcı bir açıklama yaptı.

2011 yılında Çalgı Çengi de başrolü oynayan ve sonrasında İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek, Çalgı Çengi İkimiz, Ailecek Şaşkınız projelerinde başrolü paylaşan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in yıllar süren dostluğu 2020 yılında rol aldığı Baba Parası filmiyle bitti.
Yakın dostu Ahmet Kural'ın düğününe dahi katılmayan Murat Cemcir konuya açıklık getirdi. Sabah'tan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre küs olup olmadıkları merak edilen Cemcir, düğüne gitmeme sebebini dile getirdi.

Murat Cemcir, düğününe dahi katılmadığı eski dostu Ahmet Kural hakkında ilk kez konuştu - Resim : 1

“KARDEŞLER ARASINDA KIRGINLIK OLMAZ”

Ayrılmaz ikili olarak gösterildiği Ahmet Kural ile bir anda aralarının açılması hakkında ilk kez konuşan Cemcir, "Ahmet çok yetenekli bir komedyen ve eski dostum. Elbette bir araya geliriz" dedi.

Ahmet Kural'ın düğününe katılmağı hatırlatılan Cemcir, şunları söyledi: "Ben LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur. Maddi anlaşmazlık söz konusu değil, manevi anlaşmazlıklar olabilir. Ama kardeşler arasında kırgınlık olmaz."

Murat Cemcir ile Ahmet Kural, ilk kez 2011 yapımı 'Çalgı Çengi'de başrol olarak kamera karşısına geçmiş; 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' dizileri ile 'Düğün Dernek' serisi, 'Çalgı Çengi İkimiz', 'Ailecek Şaşkınız' ve 'Baba Parası' filmlerinde de partner olmuştu.

Kaynak: Haber Global TV