Ahmet Dursun'la tek celsede boşanan Asena Demirbağ'dan olay sözler: 'Keşke adam gibi biriyle...'

Magazin Haberleri
Ahmet Dursun'la tek celsede boşanan Asena Demirbağ'dan olay sözler: 'Keşke adam gibi biriyle...'

Geçtiğimiz aylarda eski milli futbolcu Ahmet Dursun ile tek celsede boşanan Asena Demirbağ, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Demirbağ, bir takipçisinin evlilikle ilgili sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.

Ahmet Dursun, 2019 yılında kendisinden 19 yaş küçük Asena Demirbağ ile nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz yıl ilk bebeklerini kucaklarına alan çift, 2021 yılının kasım ayında tek celsede boşandı. Evliliğini kurtarmak için çaba sarf eden Demirbağ, boşandıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı. 

Ahmet Dursun'la tek celsede boşanan Asena Demirbağ'dan olay sözler: 'Keşke adam gibi biriyle...' - Resim : 1

"ÇOK KIRGINIM, BENİ YARI YOLDA BIRAKTI!"

Boşanmanın ardından açıklama yapan Asena Demirbağ, “Yani çok üzgünüm böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim bunu daha önce de söyledim. Bazı şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü gibi değil ama kızım için böyle olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim, kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm.

Elimden gelen her şeyi yaptım. Benim içim her zaman rahat. Daha sonrasında affı olmayacak şeyler oldu. İkimiz için en hayırlısı olur. Ahmet Bey inşallah birlikteliğimiz boyunca… Umarım en iyi şekilde babalığını yapar. Babasız büyüdüm, çok erken yaşta kaybettim. Ben babamı kaybettim, hayatta değildi hayatta olup da bu şekilde olması ayrılması bu kadar kolay olmamalı. Fikir ayrılığı çocuk varken olacak şey değil, bir şey demiyorum…

Çok üzgünüm, çok severek evlendim. Ailemi karşıma alıp evlendim. Ahmet’e çok inandım, güvendim kendimi yarı yolda kalmış hissediyorum çocuğumla. Çok zor süreç, düşünmekten uyuyamıyorum. Sevgi bitebilir, ortada bir çocuk yokken olabilir ama ortada çocuk varken düşünmen gerekiyor. Çocuğum için çabaladım. Çok küçük, keşke biraz büyüseydi de ondan sonra olsaydı bu durum. Çok kırgınım artık bir şey söylemek istemiyorum" dedi. 

Ahmet Dursun'la tek celsede boşanan Asena Demirbağ'dan olay sözler: 'Keşke adam gibi biriyle...' - Resim : 2

"KEŞKE ADAM GİBİ BİRİYLE EVLENSEYDİM"

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Asena Demirbağ, bir takipçisinin "Keşke evlenmeseydim diyor musun?" sorusuna ise "Keşke adam gibi biriyle evlenseydim diyorum" cevabını verdi. Demirbağ, bir başka takipçisinin "Neden ayrıldınız biz anlam veremedik" sorusuna da "İnan ben de senin gibi anlam veremedim. Düşündüm günlerce" yanıtını verdi.

Kaynak: Haber Global

Ahmet Dursun Ahmet Dursun boşanma Asena Demirbağ magazin magazin haberleri