Acun Ilıcalı, Survivor All Star kadrosunun videosunu paylaştı! Sürpriz isim de kadroda

Acun Ilıcalı Survivor All Star Magazin Haberleri

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, merakla beklenen Suvivor 2024 All Star'ın yarışmacılarını bir videoyla duyurdu. Ilıcalı paylaştığı videoda, Turabi Çamkıran'ın da kadroda yer aldığının müjdesini verdi.

Survivor All Star 2024 kadrosu belli oldu.  Yeni dönemde yeniden izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan efsane yarışma Survivor All Star birbirinden ünlü isimleri bir araya getirecek.

Dev kadro, uzun süredir merakla bekleniyordu.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star kadrosunun videosunu paylaştı! Sürpriz isim de kadroda - Resim : 1

Acun Ilıcalı, yarışmacıların bir arada olduğu ilk videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

TURABİ DE KADRODA

Daha önce Ilıcalı tarafından duyurulan ancak daha sonra sağlık sorunları sebebiyle yarışmaya katılamayacağını açıklayan Turabi Çamkıran da videoda yer aldı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star kadrosunun videosunu paylaştı! Sürpriz isim de kadroda - Resim : 2

 Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından "Sağlığım yetişmeyecek" açıklamasında bulunmuştu. İşte, o açıklama;

Turabi rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook'ta gördüğüm bir habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan da bu yapının üyelerindenmiş. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills'te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood'ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi reddettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum.

Uzun lafın kısası İlluminati'nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim. Maalesef #SurvivorAllStar2024'e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım.

NOT; "İnanmayın. Şaka, yok illuminati filan. İnternette her gördüğünüz şeye inanmayın ama yarışmaya gelemeyeceğim doğru. Ona inanın. Kalın sağlıcakla.”

Kaynak: Haber Global TV