Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm'ün yüzü göründü! "Dedesine benziyor!"

Ünlü televizyoncu 'nın torunu Begüm'ün yüzü ilk kez göründü. Minik Begüm'ün dedesi Acun Ilıcalı ile benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

24.02.2021 10:05 | Son Güncelleme : 24.02.2021 11:18

51 yaşındaki televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda dede olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın 31 yaşındaki en büyük kızı Banu Ilıcalı ilk bebeğini kucağına almıştı. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı ve eşi Efe Ceyhun dünyaya gelen kızlarına Begüm adını vermişti.

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ'dan dünyaya gelen kızı Banu, kızı Begüm'ü ilk kez paylaştı. Banu, kız kardeşi Yasemin ve çocuğu Begüm'ün fotoğrafını Instagram'dan yayınladı.

Begüm'ü ilk kez gören sosyal medya kullanıcıları "Tıpkı dedesine benziyor" yorumlarında bulundu. 

Ilıcalı, şu sıralar 'Survivor 2021' yarışması nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde bulunuyor. 

BANU ILICALI KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızı Banu Ilıcalı, 29 Ocak 1990 tarihinde doğdu, 2016 yılında Efe Ceyhun ile evlendi.

Acun Medya'da da önemli görevlerde yer alan Banu Ilıcalı, aynı zamanda şirketin satış ve pazarlamasından sorumlu.Koç Üniversitesi'nde okuyan ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde master yapan Ilıcalı bir süredir Acun Medya'da görev alıyor.

BANU ILICALI'NIN ANNESİ SEDA BAŞBUĞ KİMDİR?

Seda Başbuğ Acun Ilıcalı'nın ilk eşidir. 1988-1993 tarihleri arasında evlilik yürütmüşlerdir. Seda Başbuğ, 22 Haziran 2019 tarihinde Orhun Yazıcı ile evlendi. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor