Sadakatsiz 30. Bölüm İzle

Sadakatsiz 30. Bölüm İzle

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 30. bölümü yayınlandı. 19 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sadakatsiz dizisinin 30. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sadakatsiz 30. Bölüm İzle.

Sadakatsiz dizisinin 30. bölümü Kanal D ekranlarında 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 30. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

SADAKATSİZ 30. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya, geçmişinden gelen sürpriz misafirle tanışıyor! Peki onu geçmişi ve şimdiki hayatıyla yüzleşmek zorunda bırakan gerçek ne? Babası hakkında neler öğrenecek? Derin, konuşulanları duyunca Asya'ya karşı koz olarak kullanacak mı?

SADAKATSİZ 29. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Asya, Volkan ve Derin'in yaşadığı eve giderek herkesi şoke eden bir kayıt dinletir. Kayıtta kaçırma olayının tüm detayları olunca Derin köşeye sıkışır. Kaçırma olayının Asya ve Volkan'dan intikam almak için tezgahlaması işleri tersine çevirmeye yeter. Polisi de oyalamaktan suçlu görünen Derin'e bir darbe de Volkan'dan gelir. 

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

SADAKATSİZ 30. BÖLÜM İZLE

Sadakatsiz dizisinin 19 Mayıs günü yayınlanan 30. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

SADAKATSİZ 30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sadakatsiz