Yeni dizi "Arıza", ekran serüvenine bu akşam başlıyor

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Arıza, seyirciye "Merhaba," diyor. Tolga Sarıtaş'la Ayça Ayşin Turan'ın başrolü paylaştığı, onlara Ahmet Mümtaz Taylan'dan Murat Daltaban'a önemli isimlerin eşlik ettiği drama, bu akşam başlıyor...

13.09.2020    11:47

Kulaksız mahallesinde taksici Ali Rıza Altay'ın evi telaşlıdır.

Ali Rıza, ertesi gün kız kardeşi Nihan'ı evlendiriyordur. Nihan'ın ikizi Mert de tezkeresini alıp gece gelir. Tüm bu telaşın arasında Ali Rıza, ekmek parası için direksiyon sallamaya devam eder.

Halide Gürkan ise babası Haşmet Gürkan'ın 70. yaş günü sebebiyle Fuat Ersoylu tarafından verilen görkemli davete katılır. Davette Fuat Ersoylu'nun oğlu Burak, Halide'ye evlenme teklif eder ama Halide kabul etmez. Burak'la çıkan tartışma sonunda Halide daveti terk eder. O sırada orada bulunan Ali Rıza'nın taksisine biner.

Peşinden gelen Burak, onu taksiden almaya kalkınca Ali Rıza müdahale eder ve kavga çıkar. Burak, hayatının ilk tokadını Ali Rıza'dan yer.

Bunu unutmayan Burak, daha sonra Ali Rıza'nın kız kardeşinin düğününü basar. Halide de olacakları tahmin ederek düğüne gelmiştir. İşler kontrolden çıkar. O geceden sonra bir daha hiçbir şey ne Ali Rıza ne de Halide için eskisi gibi olacaktır. 

Yeni dizi Arıza'nın ilk bölümünde konu böyle şekilleniyor. 

Tolga Sarıtaş'la Ayça Ayşin Turan'ın başrolü paylaştığı dizinin kadrosu önemli isimlerden oluşuyor: Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Akdeniz, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım'la Yeşim Gül. 

Senaryosu Ozan Aksungur'a iet Arıza'nın yönetmeniyse Recai Karagöz...

 

Son Güncelleme : 13.09.2020 - 11:48
Sıradaki Haber Yükleniyor