Oyuncu Mustafa Avkıran, Çukur dizisine veda etti

, dün akşam 111. bölümüyle ekrana geldi. Çukur'un son bölümünde Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet'in geri dönmesiyle işler karıştı. Final sahnesinde ise Cengiz Erdenet, canına kıydı. Böylece Mustafa Avkıran diziye veda etmiş oldu.

12.01.2021 14:26

'Çukur', 11 Ocak Pazartesi akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çukur'un son bölümünde Cengiz Erdenet devri kapandı.

Son bölümde; Çağatay ve Kulkan babaları Cengiz Erdenet'in devrinin bittiğini düşündükleri için beklenmedik bir karar aldı. Yamaç'ı arayan Kulkan, Cengiz Erdenet'in otele döndüğünü ve bu sefer hiçbir tuzak olmadan kendisini alabileceklerini söyledi.

Şirketin başına geçmek isteyen Çağatay, Kulkan'la birlikte plan yaparak Cengiz Erdenet'i Koçovalılar'a teslim etti. Tüm adamlarını otelden çeken Çağatay, babası Cengiz'i tek başına ve silahsız bir şekilde bıraktı. Yamaç ve Cumali ise otele gelerek Cengiz Erdenet'i kaçırdı.

Finalde ise Yamaç, Cengiz'e mahalleyi zehirlediği maddeyle ya da silahla ölme şansını tanıdı. Cengiz Erdenet ise zehirlenmek yerine silahla kendini vurarak intihar etti. Böylece 'Çukur'da 'Cengiz Erdenet' rolünü oynayan ünlü oyuncu Mustafa Avkıran da 111. bölümde diziye veda etti.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor