Müzisyen Charlie Colin hayatını kaybetti

HABER MERKEZİ
Hayatını kaybetti Kültür Sanat haberleri
Müzisyen Charlie Colin hayatını kaybetti

Rock grubu Train’in kurucu üyelerinden Charlie Colin’in, 58 yaşında duşta düşerek hayatını kaybettiği açıklandı.

Drops of Jupiter' ve 'Hey, Soul Sister' gibi şarkılarıyla tanınan rock grubu Train'in  kurucu üyelerinden Charlie Colin, Brüksel'de bir arkadaşındayken duşta kayıp düşerek hayatını kaybetti. Müzisyenin ölüm haberini annesi duyurdu. 

TMZ'in haberine göre, Charlie Colin'in annesi müzisyenin Belçika'da bir konservatuarda ders verdiğini ve bir film yaptığını söyledi.

Train, en çok "Drops of Jupiter" ve "Hey, Soul Sister" hit şarkılarıyla tanınıyor. Colin, 90'larda Pat Monahan, Rob Hotchkiss, Jimmy Stafford ve Scott Underwood'la birlikte San Francisco grubunu kuran bir basçıydı.

Colin, geçmişte verdiği bir röportajda kendisiyle ilgili, "İyi bir kayda göre dünyevi bir adamdım. Sonunda başarılı oldum. Birçok insan bana kendimle ilgili gerçeği söylüyor. Pek çok açıdan büyümedim. Bir yandan birçok arkadaşımdan daha tecrübeli ve dünyeviydim ama diğer yandan hiçbir zaman oraya çıkıp sorunu zor yoldan çözmek zorunda kalmadım çünkü her zaman aklımda olan bir şey vardı. Birdenbire 40 yaşındaydım ve tüm bu zaman geçip gitmişti. Aynaya baktım ve '40 yaşında bir çocuk gibiyim' dedim. Hayatla uğraşmak zorunda olan bir adam olmanın ne anlama geldiğini bilmiyorum" demişti.