"Mucize Doktor", bu akşam yayınlanacak 29. bölümüyle ekrana dönüyor

Sevilen drama Mucize Doktor, bu akşam yayınlanacak 29. bölümüyle ekran serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Bakalım yeni sezonda Doktor Ali Vefa ve arkadaşlarının başından hangi maceralar geçecek?

17.09.2020    12:37

Hastanesde sıradan bir gündür; Ali, Nazlı ile ilişkilerini ileri aşamaya taşımaya kararlıdır ama bunu nasıl yapacağını bulamaz.

Beliz, karnı burnunda Kıvılcım'la kavga eder ve Tanju, Damla'nın yerine gelen yeni cerrahi asistanı Doruk, ilk iş gününe geç kaldığı için küplere biner… 

Ve ansızın bir görünmez kaza bütün hastaneyi kaosa boğar.

Önce acil servis, sonra bütün hastane yaralılarla dolup taşmaya başlar. Henüz kimse fark etmese de ekipten önemli biri de yaralılar arasındadır. Polis ve itfaiye olayı kontrol altına almaya uğraşır. Hastane kaynakları, son damlasına kadar kullanılır. Ve bütün bu kaosun tam ortasında, en kritik anda, Ali doktorluğa başlarken verdiği sözü hatırlar ama bu sözün bedeli, çok ağır olacaktır...

Seda Bakan'la Hakan Kurtaş'ın kadroya katıldığı, Özge Özder'in ayrılmaya hazırlandığı Mucize Doktor, bu akşam yayınlanacak 29. bölümüyle uzun bir aradan sonra ekrana dönüyor.

Kadrodaki isimleri hatırlayalım: Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran, Reha Özcan, Hakan Kurtaş ve Seda Bakan.

The Good Doctor uyarlaması dramanın senaryosu, Pınar Bulut'la Onur Koralp'ın elinden çıkıyor. 

MF Yapım imzalı Mucize Doktor'un yönetmenleriyse Yusuf Pirhasan'la Aytaç Çiçek...

Son Güncelleme : 17.09.2020 - 12:37
Sıradaki Haber Yükleniyor