"Kurşun", bu akşam 3. bölümüyle ekrana geliyor

Kurşun'da sıra 3. bölümde. Başrollerini Engin Altan Düzyatan'la Burçin Terzioğlu'nun paylaştığı dizinin yeni bölümünde Savcı Orhan ile Leyla, Nuri Kargı'yı yakalamak için birlikte harekete geçiyor. Nuri Kargı'nın ise yeni planları var...

06.11.2019    12:41

Kurşun, bu akşam 3. bölümüyle izleyici karşısında:

Orhan Atmaca, köşeye sıkışmıştır. Gizli tanık Gülce Orhan Savcı Orhan'ın evine sığınmıştır. Orhan, Nuri Kargı'ya ulaşmak ve planlarını çözmek için Gülce'den fazlasına ihtiyacı olduğunun farkındadır ve Gülce'yi Nuri Kargı'yı yakalamak için yem olarak kullanmaya karar verir.

Bu planda ilk kez Leyla ile Orhan birlikte hareket edecektir. Leyla, babası Nuri Kargı'yı yakalamak için Orhan'ın yanındadır. 

Nuri Kargı ise kendi planlarını kurmaya başlamıştır. 

Aydın, Nuri Kargı'ya silah çekmenin bedelini ödeyecektir. 

Bunca planın, acının, kederin içinde Orhan ile Leyla, geçmişlerindeki karanlıklara rağmen birbirlerine umut olacaktır. 

Most Production imzalı Kurşun'da kadro şu isimlerden oluşuyor: Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu. 

Senaryosu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar'ın elinden çıkan dizinin yönetmenleriyse Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel. 

Son Güncelleme : 06.11.2019 - 12:41
Sıradaki Haber Yükleniyor