Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li İstanbul İçin Son Çağrı'dan yeni fragman

Netflix Dizi Haberleri Magazin Haberleri
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li İstanbul İçin Son Çağrı'dan yeni fragman

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı'nın resmi fragmanını paylaştı. İşte İstanbul İçin Son Çağrı filmi ile ilgili detaylar...

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerini paylaştığı Netflix yapımı 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmi, 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Filmin resmi fragmanı da paylaşıldı.

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

"New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları."

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li İstanbul İçin Son Çağrı'dan yeni fragman - Resim : 1

14 YIL SONRA TEKRAR PARTNER OLDULAR!

Beren Saat bir süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih ederken Kıvanç Tatlıtuğ, Show TV'de yayınlanan Aile dizisinde Aslan Soykan karakterine hayat veriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li İstanbul İçin Son Çağrı'dan yeni fragman - Resim : 2

BİHTER 16 KASIM’DA İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

Bihter filmi 16 Kasım’da dijital platformda ilk kez gösterilecek. Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı, Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığıyla TAFF Pictures imzalı filmin iddialı oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

Film, izleyicileri 1900’lerin büyülü atmosferine doğru bir yolculuğa çıkaracak. “Bihter”, Halit Ziya Uşaklıgil’in eserine farklı ve taze bir bakış getirecek.

Filmde tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklığın bir felakete dönüşmesi anlatılacak. Bihter’in hayatı zengin Adnan Bey’in evlilik teklifiyle değişir.

Hayatı boyunca en büyük korkusu annesine dönüşme ihtimali olan Bihter, güç ve para sahibi arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Kaynak: Haber Global TV