Özelden Yürüyenler 13. Bölüm İzle - Gain

Gain platformunda yayınlanan Özelden Yürüyenler dizisinin 13. bölümü 27 Mart 2021 Cumartesi günü yayınlandı. İşte Özelden Yürüyenler'in 13. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Özelden Yürüyenler 13. Bölüm İzle.

27.03.2021 17:59 | Son Güncelleme : 28.03.2021 14:00

Yeni platform Gain'in başarılı komedi dizisi Özelden Yürüyenler'in merakla beklenen 12. bölümü 20 Mart 2021 Cumartesi günü yayınlandı.

Özelden Yürüyenler 13. Bölüm izle

Özelden Yürüyenler dizisinin 13. bölümünü önce sadece Gain'in mobil uygulamasından izleyebilirsiniz. Uygulamayı AppStore'da buradan, Google Play'de ise buradan edinebilirsiniz.

Diziyi daha sonra Gain'in web sitesinden de üye olarak izleyebilirsiniz.

Bubble Project'in yapımı olan Özelden Yürüyenler'in senaryosunu Özgür Uysal, Nursenal Yılmaz, Burak Altındağ, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan yazıyor.

Dizinin oyuncuları ve rolleri ise şöyle:

Sinem (Nursena Yılmaz) Cem (Yiğit Kalkavan) Duygu (Zeynep Parla) Serhat (Diren Can Demir) Melisa (Buse Karadeniz) Özgür (Özgür Uysal) Buket (Hilal Şefkatli) Selim (Ersel Sibil) Burak (Burak Altındağ)

Özelden Yürüyenler dizisinin konusu

Özelden Yürüyenler, anlık mesajlarla akan, güzel dostluklar ve gerçek aşkların dizisi. Erkek ve kız mesaj gruplarındaki eğlenceli sohbetler ve beyaz yaka dünyasındaki klişelerin işlendiği yeni medya dizisinin senaryosunu Özgür Uysal, Burak Altındağ, Nursena Yılmaz, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan yazıyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor