Bir Yeraltı Sitcom'u 1. ve 2. Bölüm İzle

Hasan Can Kaya'nın başrolünü oynadığı Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 1. ve 2. Bölüm 26 Mart 2021 Cuma günü Exxen'de yayınlandı. İşte Bir Yer Altı Sitcom'u dizisinin 1. ve 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Bir Yeraltı Sitcom'u 1.2. Bölüm İzle.

27.03.2021 12:16 | Son Güncelleme : 01.04.2021 15:25

Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör'ün başrollerini paylaştığı Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 1. ve 2. Bölümleri Exxen platformunda yayınlandı.  Dizinin yeni bölümleri her cuma yayınlanacak. 

Aralarında 1 Erkek 1 Kadın'ın da bulunduğu birçok projede senaristlik yaptıktan sonra ilk kişisel projesi Konuşanlar adlı orijinal talk show konsepti ile dikkat çeken senarist/komedyen Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi Bir Yeraltı Sit-Com'unun yapımcılığını Hap Yapım üstlendi.

Yönetmenliğini ise Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu yapıyor. Başrollerini Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör’ün paylaştığı Bir Yeraltı Sit-com’u’, İstanbul’un Güngören semtinde yaşayan dar gelirli YAYA ailesinin hikâyesini anlatıyor.

Konusu:

İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayalleriyle, hayatın gerçekleri birbirine karışıyor. Bir Yeraltı Sit-com'u yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.

BİR YERALTI SİTCOM'U 1. VE 2. BÖLÜM İZLE

Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 1. ve 2. bölümün tek parça halinde izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor