"Vladimir Putin" haberleri

Rus medyasından Moskovski Komsomolets gazetesi, Kremlin'de görev yapan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yakın korumaları arasında yer alan Ulusal..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden şu an 17 yaşında olan bir kız çocuğu olduğu iddia edildi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kendisinden 35 yaş küçük 'sevgilisi' eski jimnastikçi Alina Kabaeva'nın medya şirketinin patronu olarak yılda 7.5 m..
Rusya yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirdiği "Sputnik V" adlı aşı adayının yüzde 95'ten fazla etkili olduğunu bildirirken, Devlet Başkanı Vlad..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Son günlerde koronavirüse yakalandığı, ondan önce ise Parkinson hastalığı sebebiyle görevi bırakacağı iddialarıyla gündeme gelen Rusya Devlet Başkanı Vladi..
Koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerin başında yer alan Rusya'da, Devlet Başkanı Vladimir Putin telekonferans toplantısında öksürük krizine girdi. 
Rusya'nın yasama sisteminin alt meclisi Duma'da, mevcut başkan Vladimir Putin ve hayatta olan devlet başkanlarına ömür boyu dokunulmazlık sağlayacak yasa t..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin bazı bölgelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) durumunun zor olduğunu belirterek, "Ülkedeki vakalar artıyor..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Dağlık Karabağ'da varılan anlaşmayla ilgili konuştu. Türkiye'nin rolünün altını çizen Putin, Azerbaycan'ın kendi topra..
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Rusya'nın koronavirüse karşı geliştirdiği "Sputnik V" isimli aşıyı almak için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin kabinesinde değişiklik yaptı. Ulaştırma, Çevre ve İnşaat Bakanları görevden alındı. Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak..
İngiliz medyası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in (68), Ocak ayında Parkinson hastalığı nedeniyle görevi bırakacağını iddia etti.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İzmir'de meydana gelen depremle ilgili "taziye" ve "geçmiş olsun" mesajını iletti..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Karabağ açıklaması yaptı. Putin, "Görüşmelerde Türkiye dahil birçok ülke masada olmalı" dedi.
Türkiye Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Orta Doğu ve Afrika Özel Temsilcisi ve Dışişleri Bakan Yardımcısı..
Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rusya Devlet Başkanı Putin'den, terör ve yasa dışı göçle mücadelede iki ülke arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesini istedi..
Rusya'daki Vektör Araştırma Merkezi tarafından tescil edilen yeni aşının adı "EpiVakKorona" olarak belirlendi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Dağlık Karabağ'daki çatışmalar için Azerbaycan ve Ermenistan'a yaptığı Moskova davetine iki ülkeden yanıt geldi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 68'inci yaş günü nedeniyle devlet ajansı Tass'a samimi açıklamalarda bulunarak, "Ebeveynlerimin vefatı. En büyük kaybı..
Rusya tüm dünyanın tedirginlikle takip ettiği Zircon hipersonik seyir füzesi denemesi yaptı. Putin, seyir füzesinin fırlatılmasının ardından, "Bu tüm Rusya..
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın zehirlenme olayının arkasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in olduğu yönündeki iddia..
Rusya, ABD ve Fransa, Azerbaycan ve Ermenistan'a Dağlık Karabağ meselesinin çözümüne ilişkin müzakere sürecini başlatma çağrısında bulundu.
Rus muhalif siyasetçi Alexei Navalnıy, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i zehirlenme olayının arkasında olmakla suçladı.
Fransa'da Putin ile Macron arasındaki telefon görüşmesinin içeriğini yayımlayan gazeteler hakkında soruşturma başlatıldı.
Rus yazar Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 2021 Nobel Barış Ödülü'ne adaylığı için Nobel Komitesi'ne başvuru yaptı.
Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, "Fransa'nın böyle bir şey yaptığına inanmak istemiyoruz. Le Monde'de yazılan ifadeler de tam olarak doğru değildi" ifadeler..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya Federasyonu Askeri-Sanayi Komisyonu toplantısında iddialı açıklamalar yaparak ülkesinin envanterindeki birçok si..
Putin, NATO'nun Rusya sınırlarına doğru genişlemesinin kendileri için ulusal güvenlik tehdidi oluşturduğunu belirterek, "NATO'nun son yıllardaki basmakalıp..
G-20 zirvesi aile fotoğrafıyla başladı. Ardından zirve için Japonya'nın Osaka kentinden olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dünya liderleriyle görüşmel..